O Galerii

Galeria Giant Meble to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, w którym każdy znajdzie inspiracje do urządzenia własnej przestrzeni. W Galerii Giant Meble znajduje się 15 lokali usługowych proponujących ciekawe i funkcjonalne rozwiązania do kuchni i łazienki, meble i dodatki niezbędne do aranżacji każdej przestrzeni – salonu, jadalni, sypialni, pokoju szeroką gamę produktów koniecznych do wykończenia domu  - płytek, drzwi, paneli podłogowych i parkietów.

Galeria Giant Meble to nie tylko  centrum wnętrzarskich inspiracji – to również miejsce promujący aktywny wypoczynek! W obiekcie znajduje się bowiem Park Trampolin Jump Arena, największy w Poznaniu plac zabaw dla dzieci Aktiv Kraina Piartów, a także wielkopowierzchniowy, specjalistyczny sklep rowery, w którym znaleźć można wszystkie niezbędne sprzęty do uprawiania turystyki rowerowej. Dzięki Jump Arenie oraz placowi zabaw Aktiv znika odwieczne pytanie rodziców, jak w ciekawy sposób zająć czas dzieciom podczas zakupów i poszukiwania wnętrzarskich inspiracji.


Wynajem powierzchni

Galeria Giant Poznań to 10 124 m kw. przestrzeni sklepowej, w którym każdy Klient znajdzie inspiracje do urządzenia własnej przestrzeni.  To również doskonałe miejsce dla wszystkich biznesów kierujących swoje produkty lub usługi do grupy docelowej zainteresowanej szeroko pojętą branżą meblową , a także sportem i rekreacją.

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajem powierzchni i otwarciem salonu swojej firmy w Galerii Giant Meble Poznań?

Skontaktuj się z nam: 


tel.:+ 48 61 306 86 05
email:[email protected]